Kancelaria Radców Prawnych Mirosławski Galos Mozes zajęła 8. miejsce na Śląsku i 134. miejsce w Polsce w Rankingu Kancelarii Prawniczych, organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Kancelaria, jako jedna z 15 w kraju, otrzymała także specjalne wyróżnienie w kategorii „Wsparcie pro bono służby zdrowia podczas epidemii” za działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Prestiżowy Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” organizowany jest już od 18 lat. W tegorocznej edycji MGM Kancelaria Radców Prawnych Mirosławski Galos Mozes zajęła 8. miejsce w województwie śląskim według liczby adwokatów i radców prawnych. Kancelaria tym samym awansowała o 4 pozycje w stosunku do wyników z roku 2019. Z kolei w ogólnopolskim zestawieniu MGM uplasowała się na 134. miejscu, awansując ze 165. pozycji według zeszłorocznego rankingu. Zespół Kancelarii Mirosławski Galos Mozes tworzy 12 radców prawnych.

Sukces naszej Kancelarii to zasługa całego naszego zespołu, który każdego dnia opracowuje najlepsze rozwiązania prawne, prowadzi szereg konsultacji i podejmuje ważne decyzje, aby jak najlepiej wspierać naszych klientów. Nasz sukces nie byłby jednak możliwy bez współpracy z naszymi klientami, którym serdecznie dziękujemy za dotychczasową wspólną działalność – wskazuje radca prawny Mariusz Mirosławski, wspólnik w MGM Kancelarii Mirosławski Galos Mozes.

Wyróżnienie specjalne w trudnym czasie pandemii

W tegorocznej edycji rankingu Kapituła Konkursu przyznała szczególne wyróżnienie za działalność pro bono na rzecz służby zdrowia. Jako jeden z 15 podmiotów w kraju, Kancelaria MGM została uhonorowana za aktywne zaangażowanie w pomoc medykom. Wśród zadań, nad którymi pracował zespół, można wskazać przygotowanie umów, informacji i opinii prawnych związanych z bezpłatnymi badaniami w kierunku SARS-CoV-2 metodą PCR dla pracowników medycznych. Z badań tych skorzystało ponad 6,5 tysiąca osób wykonujących zawody medyczne i pracujących na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Z dużą satysfakcją przyjęliśmy informację o wyróżnieniu naszej Kancelarii za wsparcie pracowników służby zdrowia w okresie epidemii. Łączenie działalności komercyjnej z działalnością pro bono stanowi bowiem jeden z zasadniczych celów naszej pracy – mówi radca prawny Jakub Kowalski, wspólnik w MGM Kancelarii Mirosławski Galos Mozes.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami 18. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita”, które ukazało się w wydaniu gazety z dnia 28 lipca oraz dostępne jest w Internecie pod linkiem: https://www.rp.pl/Rankingi/307279984-Ranking-Kancelarii-Prawniczych-Rzeczpospolitej-2020—wyniki.html . Z tej okazji redakcja dziennika „Rzeczpospolita” przygotowała specjalny raport poświęcony usługom prawniczym w Polsce „Rynek usług prawniczych 2019/2020”: https://grafik.rp.pl/grafika2/1553270.pdf .