15 publikacji w branżowych mediach dedykowanych sektorowi TSL

15 publikacji w branżowych mediach dedykowanych sektorowi TSL

Przez ostatnie tygodnie nasz zespół ekspertów w składzie: radca prawny Bartłomiej Mozes, wspólnik Kancelarii, radca prawny Adam Domagała oraz radca prawny Szymon Szczepanek pracowali nad artykułami dotyczącymi problemów prawnych, z którymi na co dzień mierzą się przewoźnicy i przedstawiciele branży TSL. W efekcie w specjalistycznych mediach branżowych ukazało się 15 publikacji z udziałem naszych specjalistów.

Artykuły zostały opublikowane m.in. w takich tytułach jak: magazyn Eurologictis, PortalTSL.pl, Truck.pl, eTransport.pl czy Tsl-biznes.pl. Wśród poruszonych znalazły się zagadnienia dotyczące weryfikacji rozmieszczenia towaru w pojeździe, wymagania dla kierowców zawodowych oraz utrata towaru w wyniku napadu.

Nasz zespół nie zwalnia jednak tempa i pracuje nad kolejnymi, ciekawymi artykułami, z którymi już niebawem będą mogli się Państwo zapoznać. Tymczasem zachęcamy do lektury wybranych artykułów:

https://portaltsl.pl/zarzadzanie/kto-weryfikuje-rozmieszczenie-towaru-w-pojezdzie/

https://www.truck.pl/pl/article/1451/wymagania-wobec-kierowc%c3%b3w-w-przewozach-drogowych-prawo-jazdy-to-dopiero-pocz%c4%85tek%2c19

https://www.prawo.pl/zdrowie/zniesienie-stanu-zagrozenia-epidemicznego-prawo,518836.html

Comments are closed.