18. Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika @Rzeczpospolita rozstrzygnięty!

18. Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika @Rzeczpospolita rozstrzygnięty!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w tegorocznej klasyfikacji MGM Kancelaria Radców Prawnych Mirosławski Galos Mozes zajęła 8. miejsce na Śląsku w zestawieniu kancelarii według liczby adwokatów i radców prawnych, awansując tym samym z miejsca 12. wg rankingu ubiegłorocznego. Z kolei w ogólnopolskim zestawieniu Kancelaria uplasowała się na 134 pozycji, uzyskując awans z miejsca 165. osiągniętego w 2019 roku.

Ponadto, nasza Kancelaria, jako jedna z 15 w kraju, otrzymała wyróżnienie specjalne w kategorii „Wsparcie pro bono służby zdrowia podczas epidemii". Łączenie działalności komercyjnej z działalnością pro bono stanowi jeden z zasadniczych celów naszej pracy. Nasz zespół aktywnie zaangażował się w pomoc służbie zdrowia i pracował m. in. nad przygotowaniem umów, informacji i opinii prawnych związanych z bezpłatnymi badaniami w kierunku SARS-CoV-2 metodą PCR dla pracowników medycznych. Z badań tych skorzystało ponad 6,5 tysiąca medyków.

Sukces naszej Kancelarii to zasługa całego naszego zespołu, ale nie byłby on możliwy bez współpracy z Państwem – naszymi klientami, którym serdecznie dziękujemy za dotychczasową kooperację. Mamy nadzieję na dalszy, obopólny rozwój i kolejne wspólne sukcesy.

https://www.rp.pl/Rankingi/307279984-Ranking-Kancelarii-Prawniczych-Rzeczpospolitej-2020---wyniki.html

Comments are closed.