Kancelaria MGM członkiem Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej

Kancelaria MGM członkiem Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej

Z satysfakcją informujemy, że Kancelaria Mirosławski, Galos, Mozes została przyjęta w poczet członków Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. Do prestiżowego grona przedsiębiorców działających w regionie Zagłębia i Śląska dołączyliśmy w połowie września.

Zagłębiowska Izba Gospodarcza jest dobrowolnym zrzeszeniem przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu, do którego należy blisko 60 podmiotów. Instytucja ta od ponad 30 lat aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym regionu. Głównym celem jej działalności jest reprezentacja i integracja lokalnego biznesu, stwarzanie nowych możliwości rozwoju oraz budowanie trwałych relacji pomiędzy przedsiębiorcami, jak również ich otoczeniem. Zagłębiowska Izba Gospodarcza jest organizatorem licznych wydarzeń branżowych, szkoleń, konferencji oraz spotkań i paneli networkingowych integrujących przedsiębiorców. W zeszłorocznych spotkaniach wzięło udział ponad 500 przedsiębiorców z całego kraju. Członkowie Izby aktywnie angażują się także w działalność charytatywną i inicjatywy społeczne.

Jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią nowoczesnej i prężnie działającej organizacji dla przedsiębiorców, która reprezentuje tożsame wartości w zakresie biznesu i etyki. Potencjał Kancelarii MGM w połączeniu z możliwościami, jakie stwarza status członka Izby, umożliwia nam dalszy rozwój i wyznaczanie nowych celów działalności.

Comments are closed.