Nowy radca prawny w Kancelarii MGM

Nowy radca prawny w Kancelarii MGM

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu do zespołu Kancelarii MGM dołączył nowy radca prawny – Szymon Szczepanek.

Mecenas Szymon Szczepanek jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W 2020 r. ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach i zdał z wyróżnieniem egzamin radcowski. Ukończył także szkolenie z zakresu mediacji i kontynuuje kształcenie w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku „Prawo umów w obrocie konsumenckim i profesjonalnym”.

Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, a w kręgu jego zainteresowań znajduje się prawo zobowiązań oraz roszczenia odszkodowawcze. W ramach współpracy z Kancelarią MGM radca prawny Szymon Szczepanek prowadzi procesy sądowe oraz postępowania mediacyjne, jak również zajmuje się przygotowywaniem i opiniowaniem umów. Pan Szymon posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, w tym w zakresie prowadzenia sporów sądowych oraz egzekucji należności.

Z radością witamy w Zespole Kancelarii MGM! Życzymy wielu sukcesów oraz poczucia satysfakcji i spełnienia z podejmowanych wyzwań zawodowych.

Comments are closed.