Sukces naszej Kancelarii w XXI edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

Sukces naszej Kancelarii w XXI edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej to jeden z najważniejszych konkursów branżowych środowiska prawniczego w Polsce, w którym regularnie biorą udział setki podmiotów. Z dumą informujemy, że w tegorocznej, XXI edycji wspólnik Kancelarii Mirosławski, Galos, Mozes i członek zespołu, radca prawny Jakub Kowalski otrzymał rekomendację indywidualną w dziedzinie prawa farmaceutycznego i medycznego.

W gronie tak wyróżnionych ekspertów - znalazło się tylko 4 prawników, reprezentujących kancelarie na Śląsku. O klasyfikacji decydowało uznanie środowiska prawniczego, pozycja w międzynarodowych rankingach oraz opinie prawników przedsiębiorstw i ekspertów z rynków kapitałowych.
Cieszy nas też nasza silna, stabilna pozycja w kategorii kancelarii zatrudniających do 50 prawników, dowodząca, że najwyższa jakość obsługi i sposób funkcjonowania na trudnym rynku - jest wartością samą w sobie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. Przekazujemy także podziękowania dla naszych Klientów i całego zespołu, którego stały rozwój i zaangażowanie stanowi fundament silnej pozycji rynkowej naszej Kancelarii.

Comments are closed.