Wspólnicy Kancelarii MGM na spotkaniu Firm Członkowskich RIG i ZIG

Wspólnicy Kancelarii MGM na spotkaniu Firm Członkowskich RIG i ZIG

Wspólnicy Kancelarii MGM – radca prawny Mariusz Mirosławski i radca prawny Bartłomiej Mozes w poniedziałek, 17 października 2022 roku, uczestniczyli w spotkaniu Firm Członkowskich, organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach oraz Zagłębiowską Izbę Gospodarczą. W wydarzeniu wzięli udział przedsiębiorcy z regionu - przedstawiciele różnych firm i branż – zrzeszeni już od dawna w organizacjach, ale także nowi członkowie, którzy mieli możliwość przedstawienia się i przybliżenia swojej działalności.

Radca prawny Mariusz Mirosławski zaprezentował Kancelarię MGM i pokrótce odpowiedział o obszarach naszej działalności. Wydarzenie to było doskonałą okazją do networkingu, wymiany doświadczeń i żywej dyskusji o rozwoju przedsiębiorczości w regionie.

Spotkanie miało miejsce w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej i odbyło się pod patronatem Marcina Bazylaka - Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Tomasza Zjawionego – Prezesa RIG w Katowicach, dr. hab. Marcina Lisa, prof. AWSB – Prezesa Delegatury RIG w Dąbrowie Górniczej oraz Piotra Gila – Prezesa Rady Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej.

Comments are closed.