WYRÓŻNIENIE DLA KANCELARII MGM

WYRÓŻNIENIE DLA KANCELARII MGM

Rankingu Kancelarii Prawnych organizowanego przez „Rzeczpospolitą", który stanowi też szansę na wskazanie trendów oraz wyzwań związanych ze zmieniającym się rynkiem. W 20. edycji Kancelaria Radców Prawnych Mirosławski Galos Mozes została wyróżniona w kategorii „WSPARCIE DLA WALCZĄCEJ UKRAINY".

- Nasza Kancelaria często wspiera potrzebujących poprzez działania pro bono. Reagując na ostatnie wydarzenia na Ukrainie nie pozostaliśmy obojętni - obsługujemy prawnie udzielanie przez jedną z firm diagnostycznych darowizn sprzętu medycznego dla szpitala we Lwowie oraz na sfinansowanie budowy szpitala polowego pod Lwowem - mówi radca prawny Mariusz Mirosławski, wspólnik Kancelarii MGM.

Ponadto eksperci Kancelarii MGM przygotowali materiały informacyjne w sekcji „Strefa Wiedzy" SANKCJE WOBEC „PODMIOTÓW ROSYJSKICH I BIAŁORUSKICH" W ZWIĄZKU Z WOJNĄ W UKRAINIE - MGM Kancelaria Radców Prawnych. Dotyczyły one zmian prawnych dla obywateli Ukrainy oraz sankcji nałożonych przez Unię Europejską na Rosję i Białoruś.

20. edycja rankingu okazała się rekordowa pod względem liczby sklasyfikowanych kancelarii. Tym większa nasza satysfakcja z faktu, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie. To zasługa całego naszego zespołu, który dba o najwyższą jakość obsługi klientów.

Kapitułę rankingu utworzyli: Zuzanna Dąbrowska, zastępczyni szefa działu krajowego „Rzeczpospolitej", Tomasz Pietryga, wicenaczelny „Rz", sekretarz redakcji Kazimierz Groblewski, red. Mateusz Rzemek z działu prawa i Wojciech Tumidalski, zastępca kierownika tego działu.

Szczegółowe wyniki rankingu dostępne są na stronie:
Kancelarie prawnicze - 2022 (rp.pl)

Comments are closed.